Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ohesta löydät maaseutuohjelmasta rahoitettujen, Keski-Suomessa toimivien kehittämishankkeiden yhteyshenkilöiden tiedot.

Sivustoon ja sivuston ylläpitoon liittyvissä kysymyksissä voit ottaa yhteyttä toni.laajalahti(at)jamk.fi.

Osoite

Jyväskylän ammattikorkeakoulu
Liiketoiminta
Rajakatu 35 (C-siipi)
40200 Jyväskylä
www.jamk.fi

Laskutus

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Talouspalvelut
PL 207
40101 Jyväskylä
Y-tunnus 1006550-2

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Verkkolaskun osoite: TE003710065502
Verkkolaskun välittäjä: Tieto Oyj, välittäjätunnus 003701011385

Henkilöt

Päivi Hakkarainen

paivi.hakkarainen@saarijarvi.fi
0405421432
Tulevaisuuden tekijät -hanke

Hilkka Heikkilä

hilkka.heikkila@jamk.fi
0504308407
Luomuliiketoiminnan kehittäminen Keski-Suomessa -koulutushanke

Hanna Kaihlajärvi

hanna.kaihlajarvi@jamk.fi
0405635431
Päämäärätietoisesti uutta liiketoimintaa Pohjoiseen Keski-Suomeen (Pämä)

Andy Kivelä

antero.kivela@jamk.fi
0400865195
Matkalla kalaan -hanke

Kirsi Koskela

kirsi.koskela@maajakotitalounaiset.fi
0438249641
Kulttuuriympäristö näkyväksi (KYNÄ)

Susanna Lahnamäki

susanna.lahnamaki-kivela@jamk.fi
0407256603
Menestyvä keskisuomalainen nautakarjatila (MEKA)

Suvi-Tuulia Leinonen

suvi-tuulia.leinonen@jamk.fi
0406690645
IGW2019-yritysryhmä 1 JA VisitKapee-yritysryhmä

Marjo Luhtanen

marjo.luhtanen@designfoundation.fi
0447149771
VALMO esiselvityshanke

Anne-Mari Malvisto

anne-mari.malvisto@jamk.fi
0406432946
MataDigi – Maatalouden digitaaliset verkko-opetusaineistot yrittäjille

Riikka Mansikkaviita

riikka.mansikkaviita@witas.fi
0445372507
Saarijärven-Viitasaaren seutukunnan reittiverkoston virittäminen

Marianne Niinikoski

marianne.niinikoski@jamk.fi
0401837085
Lammastalouden tuotannontekijät (LaTu)

Susanna Nurmeksela

susanna.nurmeksela@jamk.fi
0406372355
Digisti kylässä -hanke

Sanna Ojala

sanna.ojala@jamk.fi
0504120491
Vientivalmiuksien kehittäminen Saksan markkinoille – Internationale Grüne Woche IGW2019

Taina Poranen-Clark

taina.poranen-clark@gerocenter.fi
0449792381
Päivä Farmilla -hanke

Leena Pölkki

leena.polkki@jamk.fi
0504011894
Keski-Suomen ruokaketjun koordinaatio 2 -yhteistyöhanke (KEKO2)

Anni Rintoo

anni.rintoo@maajakotitalousnaiset.fi
0438269712
Luonnosta tuotteeksi -kehittämishanke

Jenni Tiainen

jenni.tiainen@jyvasriihi.fi
0449882154
Sykettä2-viestintähanke

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Takaisin ylös