Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ohesta löydät maaseutuohjelmasta rahoitettujen, Keski-Suomessa toimivien kehittämishankkeiden yhteyshenkilöiden tiedot.

Sivustoon ja sivuston ylläpitoon liittyvissä kysymyksissä voit ottaa yhteyttä toni.laajalahti(at)jamk.fi.

Osoite

Jyväskylän ammattikorkeakoulu
Liiketoiminta
Rajakatu 35 (C-siipi)
40200 Jyväskylä
www.jamk.fi

Laskutus

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Talouspalvelut
PL 207
40101 Jyväskylä
Y-tunnus 1006550-2

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Verkkolaskun osoite: TE003710065502
Verkkolaskun välittäjä: Tieto Oyj, välittäjätunnus 003701011385

Henkilöt

Mirva Leppälä

mirva.leppala@jamk.fi
0504317574
# Keski-Suomen retkeilyreitit maailmankartalle

Niina Vuori

niina.vuori@msl.fi
0407749378
5E kylät – vähähiiliset yhteisöt

Outi Raatikainen

outi.raatikainen@aanekoski.fi
0401951230
Äänekosken maaseutumatkailuhanke JA Hevosvoimia hevosurheilukeskukseen – Konginkankaan hevosurheilukeskuksen koordinointihanke

Suvi-Tuulia Leinonen

suvi-tuulia.leinonen@jamk.fi
0406690645
IGW2019-yritysryhmä 1 JA VisitKapee-yritysryhmä

Leena Pölkki

leena.polkki@jamk.fi
0504011894
Keski-Suomen ruokaketjun koordinaatio -yhteistyöhanke (KEKO)

Hanna Hauvala

hanna.hauvala@jamk.fi
0405769174
Kohti laatua -yhteistyöhanke

Kirsi Koskela

kirsi.koskela@maajakotitalounaiset.fi
0438249641
Kulttuuriympäristö näkyväksi (KYNÄ)

Hilkka Heikkilä

hilkka.heikkila@jamk.fi
0504308407
Luomuliiketoiminnan kehittäminen Keski-Suomessa -koulutushanke

Katariina Jousmäki

katariina.jousmaki@maajakotitalousnaiset.fi
0438269712
Luonnosta lautaselle -koulutushanke (LUOLA)

Susanna Lahnamäki

susanna.lahnamaki-kivela@jamk.fi
0407256603
Menestyvä keskisuomalainen nautakarjatila (MEKA)

Niina Rantakari

niina.rantakari@jamk.fi
0406213186
Päijänne Brändiksi

Jenni Tiainen

jenni.tiainen@jyvasriihi.fi
0449882154
Sykettä2

Pertti Ruuska

pertti.ruuska@mtk.fi
0405515769
Toivo-tiedonvälitys

Sanna Ojala

sanna.ojala@jamk.fi
0504120491
Vientivalmiuksien kehittäminen Saksan markkinoille – Internationale Grüne Woche IGW2019

Suvi Ahonen

suvi.ahonen@jamk.fi
0504328725
Virtaa vientiin ja verkostoihin (VVV)

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Takaisin ylös