Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ohesta löydät maaseutuohjelmasta rahoitettujen, Keski-Suomessa toimivien kehittämishankkeiden yhteyshenkilöiden tiedot.

Sivustoon ja sivuston ylläpitoon liittyvissä kysymyksissä voit ottaa yhteyttä toni.laajalahti(at)jamk.fi.

Osoite

Jyväskylän ammattikorkeakoulu
Liiketoiminta
Rajakatu 35 (C-siipi)
40200 Jyväskylä
www.jamk.fi

Laskutus

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Talouspalvelut
PL 207
40101 Jyväskylä
Y-tunnus 1006550-2

Jyväskylän Ammattikorkeakoulu Oy
Verkkolaskun osoite: TE003710065502
Verkkolaskun välittäjä: Tieto Oyj, välittäjätunnus 003701011385

Henkilöt

Leena Pölkki

leena.polkki@jamk.fi
0504011894

Susanna Lahnamäki

susanna.lahnamaki-kivela@jamk.fi
0407256603

Niina Rantakari

niina.rantakari@jamk.fi
0406213186

Antero "Andy" Kivelä

antero.kivela@jamk.fi
0400865195

Petteri Weckström

petteri.weckstrom@jamk.fi
0406646303

Sanna Peltola

sanna.peltola@jamk.fi
0405607927

Jenni Tiainen

jenni.tiainen@jyvasriihi.fi
0449882154

Niko Jokinen

niko.jokinen@kyt.fi
0503098518

Jaakko Tukia

jaakko.tukia@jamk.fi
0400813229

Tommi Häyrynen

tommi.hayrynen@jamk.fi
0407558226

Hannu Vuoriniemi

hannu.vuoriniemi@mtk.fi
0407203641

Tanja-Reetta Kinnunen

tanja-reetta.kinnunen@proagria.fi
0438249640

Irene Mäkinen

irene.makinen@proagria.fi
0405873245

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Takaisin ylös